Dekoracje na wieczór panieński

Ślub to jeden z piękniejszych i ważniejszych dni w życiu każdej kobiety. Nieodłącznym elementem podczas przygotowań do tej ceremonii jest jej wieczór panieński. Organizuje go świadkowa, często z pomocą innych uczestniczek z bliskiego otoczenia. No właśnie, ale jak zorganizować go dobrze? Przecież na wieczór panieński potrzebne będą dekoracje, wybór miejsca, gości…

Najpierw miejsce…

Musi pasować do panny młodej. Jeśli panna młoda nie prowadzi imprezowego trybu życia, organizacja wieczoru panieńskiego w klubie nie będzie idealnym rozwiązaniem. Lepiej wybrać imprezę w domu – najlepiej w jakimś fajnym miejscu. Niekoniecznie musi być oddalony o dwieście kilometrów od miejsca zamieszkania. Może to być czyjaś działka lub domek nad jeziorem – dzieląc koszty na wszystkich uczestników (oprócz panny młodej!) wcale nie muszą być one wysokie. Można również połączyć te dwie opcja: najpierw domówka w babskim gronie, aż w końcu impreza w mieście.

…później dekoracje

Aby panna młoda się wyróżniała, potrzebne są dekoracje na wieczór panieński. Jeśli wybieracie się do klubu, na pewno można pomyśleć o specjalnej szarfie, welonie. Każdy musi wiedzieć, że jedna z was wkrótce wychodzi za mąż. Świetnym rozwiązaniem będą też wszelkie rekwizyty do zdjęć. Gdy organizowana jest domówka, sprawa wygląda trochę inaczej. Oczywiście wszystkie poprzednie rekwizyty również będą pasowały, ale można pomyśleć o czymś więcej. Impreza może być w stylu czy też kolorystyce, który odpowiada pannie młodej . W takim wypadku dobrze sprawdzą się takie dekoracje na wieczór panieński jak ozdobne balony z napisami przypominającymi o zbliżającym się dniu albo w kształcie liter, z których można ułożyć, co tylko się zechce i powiesić w widocznym miejscu. Stworzy to super tło do pamiątkowych zdjęć. Każda uczestniczka może mieć też jasny wianek i jednakowy strój. Dodatkowo takie dekoracje jak serpentyny, girlandy czy też ozdobne papierki na muffinki. Przy organizacji wieczoru panieńskiego ograniczyć nas może tylko wyobraźnia.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*