Najlepsze pomysły na wieczór panieński

Organizacja ślubu i wesela to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga od młodej sporego nakładu pracy. Aby odstresować ją przed tym ciężkim dniem, świadkowa wraz z pomocą najbliższych przyjaciółek młodej powinna zorganizować niezapomniany wieczór panieński. Poniżej przedstawiamy sprawdzone pomysły na wieczór panieński.

Szczególne miejsce

Wybór właściwego miejsca może przysporzyć o zawrót głowy druhnę i wszystkie osoby, które zaangażują się w organizację. Często wybór pada na szaloną imprezę w mieście. Czy może być coś lepszego niż zabawa z przyjaciółkami w rytm dobrej muzyki? Do tego rezerwacja własnej loży i kolorowe drinki. Brzmi świetnie. Trochę bardziej wymagające, choć jednocześnie efektowniejsze, jest organizacja wyjazdu. Może to być wyjazd nad morze na przykład do hotelu ze SPA. Gdzie panna młoda odstresowałaby się bardziej niż w takim miejscu? W grę wchodzi również babska domówka – plotki, pogaduszki, damskie filmy, pyszne jedzenie w uroczych naczyniach. Bardzo dobrym pomysłem jest połączenie kilku tych miejsc. W sobotni poranek SPA przed wieczorną imprezą, a w międzyczasie piknik czy before party na domówce.

Szczególne atrakcje

Bez wątpienia należy się postarać, aby panna młoda zapamiętała ten dzień na długo. Pomysły na wieczór panieński mogą być bardzo różnorodne i nie wszystkie będą odpowiednie do naszej panny młodej. Nie mniej na pewno ten ważny dzień utkwi jej w pamięci, gdy zrobi w nim coś niezwykłego. Dobrą opcją jest zorganizowanie sesji fotograficznej. Może być na przykład w stylu romantycznym w kwiecistym wianku. Ciekawym rozwiązaniem jest paintball. Choć wydawałoby się, że to męskie zajęcie… to właściwie dlaczego nie? Inne pomysły na wieczór panieński to wieczór ze zmysłową nauką tańca, porwanie panny młodej czy też zabawa w parku rozrywki.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*