Pomysły na wieczór panieński w domu – inspiracje viabella.pl

Wieczór panieński w klubie czy w domu?

Jeden i drugi pomysł to świetna alternatywa do spędzenia czasu razem, a przy tym świetna zabawa i atrakcja dla przyszłej Panny Młodej. Zdecydowałyśmy się na wieczór panieński w domu i co dalej? Pomysłów na spędzenie tego wyjątkowego dnia jest całe mnóstwo. Zacznijmy od klasyki czyli przystrojenia mieszkania. Co mamy do dyspozycji?

Balony, jako najbardziej popularna dekoracja.

Już teraz możemy znaleźć w sieci wiele ciekawych wzorów z napisem HEN NIGHT, Wieczór Panieński, obrazujących owe wydarzenie itd. Świetnie prezentują się zwykłe metaliczne balony w kolorze różowym oraz czarnym. Nie mniej jednak aktualnie jest to kwestia gustu, bowiem od niedawana prym wśród kolorów najczęściej wybieranych na wieczór panieński wiedzie złoty, oraz rose gold. Jeżeli idziemy tym tropem, sprawa będzie jeszcze prostsza.
Co oprócz balonów? Banery! Banery podwieszane są tanią i jakże zjawiskową atrakcją która na pewno ujmie przyszłą pannę młodą. Dużo banerów mamy w wersji angielskiej np. bride to be, bride team, hen night. Jednakże nie ma to większego znaczenia, gdyż chodzi przecież o to samo – wieczór panieński.
Na stronie happenings.pl dla przykładu możemy znaleźć banery lustrzane, złocone, lub matowe.
Kubeczki papierowe, słomki, talerzyki, serwetki są super opcją żeby poczuć prawdziwy klimat panieńskiego wieczoru. Niedrogie, a przy tym bardzo ładnie się prezentują. Idealne jako zastawa stolika.

wieczór panieński w domu
Dekoracje na wieczór panieński w domu

Jakie jeszcze dekoracje?

  • Wystrzałowe konfetti! Możemy je wystrzelić po wejściu przyszłej panny młodej do mieszkania. Zaskoczmy ją, robiąc przy tym trochę szumu i bałaganu ☺.
  • Karty do gry. Specjalne zadania wyznaczone dla młodej jak i uczestniczek wieczoru. Można w nich znaleźć bardzo ciekawe wyzwania takie jak np. „namiętnie obierz po czym zjedz banana”.
  • Planszówki – planszówki od zawsze są dobrą alternatywą do wspólnej integracji. Jeżeli jestśmy fanami takiego rozwiązania, postawmy na nie!
  • Jedzenie oraz picie.

Nie oszczędzajmy na jedzeniu oraz piciu. Pisząc picie mamy oczywiście na myśli alkohol. Idealnie sprawdzi się wino musujące prosecco. Jest ono glamour i przy tym bardzo dobrze smakuje. Jeżeli chodzi o jedzenie pomyślmy o własnych wypiekach, ręcznie zrobionych sałatkach oraz innych daniach.
Nie ma tutaj jakiejś reguły odnośnie tego co powinno się znaleźć. Kompozycja jest dowolna i zależy tylko od Was. Co dalej?

Przebieg oraz dalsza część wieczoru to kwestia wyborów oraz tego jak rozwinie się cały wieczór. Przedstawiliśmy Wam najprostsze a zarazem najciekawsze rozwiązania hen night.

Udanego wieczoru!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.