Pomysły na wieczór panieński w klubie – Inspiracje Viabella.pl

Wieczór panieński w klubie to świetny pomysł na spędzenie czasu razem tuż przed tym najważniejszym dniem w życiu przyszłej Panny Młodej.
Jest to jedyny taki dzień kiedy „wszystko można”, a czego nie można, to może zrobić koleżanka ☺
Oczywiście, chodzi nam o dobrą zabawę, bez głupich skojarzeń 😉

wieczór panieński w klubie
Panieński w klubie – pomysły

Jak urozmaicić ten czas przyszłej pannie młodej?

Tak jak w przypadku wieczoru panieńskiego w domu, tak i wieczór panieński w klubie musimy zadbać o odpowiednie przystrojenie. Jeżeli mamy rezerwacje stolika w lokalu  zadbajmy o jego odpowiednie przygotowanie.
Czym możemy ozdobić nasz kawałek podłogi? Balony, banery, serpentyny, konfetti.
Najprościej i konkretnie.
Warto pomyśleć o ciekawych dodatkach dla nas samych jako elemencie przystrojenia oraz dla przyszłej panny młodej. Bowiem w klubie powinnyście się wyróżniać. Co Wam może się przydać? Opaski diablicy, święcące rogi, rogi z welonem oraz szarfy z napisem wieczór panieński.
Są to niedrogie elementy które na pewno przykują oko wszystkich dookoła, a przecież o to chodzi, o wyjątkowość w trakcie tego wieczoru ☺

Nie bójmy się spontaniczności! Za parę złotych możemy kupić karty do gry z zadaniami w klubie. Są one przeróżne, często wymagają zaangażowania osoby trzecich, oczywiście chodzi o facetów napotkanych „całkiem przypadkiem” w lokalu.
Zadania wymagają od nas poświęceń, zawsze możemy odmówić ich wykonania, ale z drugiej strony, co nam szkodzi? 😉

Jedzenie oraz picie powinien zapewnić nam lokal. Warto te kwestie dogadać przed całym wydarzeniem włącznie z naszym przystrojeniem. Może być bowiem tak, że zarezerwujemy stolik, a manager lokalu nie wyrazi zgody na dodatkowe dekoracje. Miejmy więc parę opcji do rozważenia i odrzućmy te najmniej mobilne.

Co jeszcze ciekawego można robić w klubie w trakcie wieczoru panieńskiego?

Tańczyć przy ulubionej muzyce do białego rana! Jeżeli któraś z Was podejdzie do DJ-a z prośbą o puszczenie ulubionego kawałka przyszłej panny młodej, wieczór zyska jeszcze bardziej na atrakcyjności w jej oczach. Są to drobne elementy, które w całości dadzą nam niezapomniany wieczór!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.