Wieczór panieński w klimacie – Dekoracje Rose Gold

Modne lecz niekoniecznie typowe dekoracje w stylu Rose Gold to absolutny hit również podczas wieczoru panieńskiego. Dekoracje typu słomki peniski, czarne i różowe balony, tiary z welonem i rogi powoli odchodzą do lamusa. W roku 2019 rozpoczęliśmy trend na swego rodzaju wieczór panieński glamour. Uważamy to za zaletę tym bardziej, że wieczór panieński to wyjątkowe wydarzenie dla przyszłej panny młodej.

Od czego zacząć?

Naturalnie powinniśmy dobrać wszystkie niezbędne dekoracje w całość tworząc z nich niepowtarzalną kompozycję! Jakie powinny być to dekoracje? Najwięcej dekoracji na wieczór panieński znajdziecie w sklepie happenings.pl
Między innymi:

  • kubeczki
  • talerzyki
  • serwetki
  • słomki
  • balony
  • torebki na słodycze
  • pudełka na podziękowania

Najbardziej popularnym dodatkiem wśród dekoracji również tych na panieński to balony. Balony rose gold występują w różnych formach. Wyróżniamy balony foliowe i gumowe. Gumowe to inaczej balony lateksowe i powinniśmy skupić się na wyborze tylko i wyłącznie tych metalizowanych. Mogą być również balony transparentne, a w nich np konfetti jako wypełnienie. Jeżeli chodzi natomiast o balony foliowe mogą to być serca, gwiazdy, okrągłe poduszki. Balony w rozmiarze 18″ będziemy mogli spokojnie napompować helem i bez obaw, hel na pewno uniesie nasze balony. Czy balony gumowe również możemy napełnić helem? Odpowiedź brzmi tak, jak najbardziej. Pod paroma warunkami. Pierwszym z nich jest rozmiar balonika. Nie może on być mniejszy niż 12″. Druga sprawa to uszczelniacz. Jeżeli takiego nie dodamy nasz balonik będzie się unosić jedynie parę godzin. Koszt uszczelniacza do balonów jest niewysoki, około 50-1zł do balonika, dzięki niemu balonik utrzyma się nawet do paru dni!

Pamiętajmy również o wstążce do baloników i ciężarku. Fajnie będzie przełamać schemat i np dodać wstążkę w kolorze czarnym lub też białym.

Kolory z Rose Gold

Tak jak wyżej opisaliśmy, warto przełamać kolor różowego złota bielą lub też czernią. Tak naprawdę te dwa kolory najlepiej pasują i znoszą kontrast. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się w artykule https://happenings.pl/blog/wieczor-panienski-w-stylu-rose-gold-n62

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*