Wieczór panieński w klubie czy w domu?

Czy jest jakaś różnica pomiędzy imprezą w domu, a imprezą w klubie?
Wieczór panieński to wyjątkowa noc, impreza związana z wieczorem panieńskim nie powinna być spontaniczna, a raczej zaplanowana. Z góry musimy ustalić czy wybieramy posiadówkę w domu, czy imprezę w klubie.
Różnice są znaczne, tak jak w przypadku każdej innej imprezy, w końcu w domu pozostajemy tylko i wyłącznie w swoim towarzystwie, w klubie nie jesteśmy już sami.
W domu na pewno łatwiej o integrację. Jeżeli nie jesteśmy rządne wrażeń i bardziej zależy nam na dobrej zabawie w sowim gronie, domówka wydaje się dużo lepszą opcją. Podczas imprezy w domu możemy poczuć się również luźniej, nikt nam nie będzie zakłócać naszej prywatności, a i na pewno będzie nam dużo łatwiej poplotkować.

Gry podczas wieczoru panieńskiego w domu – jest bardzo dużo ciekawych gier. Online jak i również tych karcianych. Te drugie mogą wywołać w nas dużo większe emocje. Wystarczy wybrać jedną z uczestniczek wydarzenia, która poprowadzi całą zabawę, lub też wymieniać się kartami. Większość kart dotyczy przyszłej panny młodej. Często jest 10 pytań w formie wyzwania. Po zaliczeniu wszystkich, przyszła panna młoda otrzymuje certyfikat.

Gry podczas wieczoru panieńskiego w klubie – jak wyżej. Większość zadań polega jednak na zaangażowaniu do zabawy osób trzecich np. podejdź do baru i poflirtuj z przypadkowo spotkanym mężczyzną, zadanie uznaje się za wykonane w momencie postawienia przez podrywanego mężczyznę drinka. To tylko przykład jednego z dziesięciu, albo i więcej zadań.

Wieczór panieński w klubie

Wieczór panieński w klubie – co nas tam czeka?

Na pewno dużo tańczenia oraz dużo bardziej imprezowa atmosfera niż w przypadku wyprawienia takiej imprezy w domu.
Przypadkowość zdarzeń. Jak to w klubie, nie wiemy jak może rozwinąć się ta noc, jest ciut bardziej spontanicznie 😉

Kosztowo impreza w domu jest opcją budżetową, natomiast impreza w klubie niesie za sobą dużo większe wydatki. Rezerwacja stolika, alkohol, przekąski.

Wybór należy do Was, wszystko zależy od? Oczywiście od charakteru i temperamentu przyszłej panny młodej. Jako przyjaciółki na pewno najlepiej znacie jej upodobania.

1 thought on “Wieczór panieński w klubie czy w domu?

  1. Wieczór panieński w klubie 🙂 i tylko w klubie! Mam nadzieje, że w następnym roku już wszystko wróci do normy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.